BE DEPRESIJOS
- TAI 10 SAVAIČIŲ PROGRAMA INTERNETU SKIRTA SUSIDURIANTIEMS SU DEPRESIJOS POŽYMIAIS
Speciali kaina - 155 eur I Nuolaidos kupono kodas: savipagalba I Galioja iki spalio 22 d., antrad., 24:00
€242,00
Pilna programos kaina
Suteikiame 7 dienų 100 % pinigų grąžinimo garantiją. Grąžiname visą sumą neužduodami jokių klausimų. Tad niekuo nerizikuojate ir galite drąsiai išbandyti ir įsitikinti, ar Jums tai tinka.
Veiksmingi savipagalbos būdai žmonėms susiduriantiems su depresijos požymiais.
20 val. video paskaitų Jūsų paskyroje.
10 grupės susitikimų internetu su patyrusia psichologe.
Praktinės užduotys savarankiškam darbui namuose
Geresnis savęs ir savo savijautos pažinimas.
Virtuali bendravimo erdvė programos dalyviams
Realūs gyvenimo būdo pokyčiai
~66 % visų dalyvių patyrė vidutinį ar reikšmingą simptomų sumažėjimą arba jų išnykimą.
Dovanos!!! 5 papildomos paskaitos aktualiomis psichologinėmis temomis bei partnerių nuolaidos.
Mažiau nuovargio ir daugiau energijos;
Geresnė nuotaika;
Geresnė dėmesio koncentracija ir darbingumas;
Kokybiškesnis miegas;
Daugiau motyvacijos;
Daugiau malonumo jausmo;
Mažiau bejėgiškumo ir pasimetimo. Daugiau kontrolės jausmo;
Jausmas, kad susigrąžinate gyvenimą į savo rankas;
INTERNETU
Visą reikalingą informaciją pasieksite internetu prisijungę prie savo sukurtos paskyros. Prisijungti galima tiek interneto naršyklėje, tiek parsisiuntus Thinkific programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetę. Paskaitas galėsite peržiūrėti sau patogiu metu, sau patogioje vietoje.
PASKAITOS IR SUSITIKIMAI
• 10 savaičių.
• Kiekvieną savaitę nauja tema:
• ~2 val. paskaitos įrašas Jūsų paskyroje;
• 1 val. susitikimas internetu šiai temai aptarti ir klausimams atsakyti;
• Galimybė užduoti klausimus ir bendrauti su kitais programos dalyviais programos internetinėje erdvėje.
SAVARANKIŠKAS DARBAS
Gali būti smagu klausytis paskaitų. Visgi veikia tik tai, ką mes veikiame. Tad kiekvieną savaitę kviesime išbandyti naujus savipagalbos būdus ir rasti labiausiai sau tinkamus ir efektyvius.
GERESNIS SAVĘS PAŽINIMAS
Labai svarbi šios programos dalis – savo savijautos pokyčių stebėjimas bei mokymasis suprasti jų kilmę. Tai padeda ne tik geriau susivokti, kas su manimi vyksta, atgauti kontrolės jausmą, mažinti bejėgiškumo bei nevilties patyrimą, bet ir rinktis tinkamus būdus sau padėti.
AŠ NE VIENAS!
Kartu su Jumis programoje dalyvaus ir kiti žmonės, kurie išgyvena panašius jausmus ir susiduria su panašiais sunkumais. Turėsite galimybę dalintis patirtimis, klausti ar diskutuoti programoje aptariamomis temomis. Dažnai programą baigdami dalyviai dalinasi palengvėjimo jausmu ir kalba apie tai, kaip svarbu buvo susitikti su kitais, patiriančiais panašius sunkumus, ir realiai patirti “aš ne vienas”.
ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO
• Nagrinėsime ir išbandysime vieną temą vienu metu, t. y., viena savaitė – viena tema.
• Po kiekvienos aptartos temos išgirsite kitai savaitei rekomenduojamas užduotis.
• Pradėsime nuo lengviau įgyvendinamų žingsnių, vėliau prijungsime dalykus, kuriems įgyvendinti prireikia daugiau laiko ir pastangų.
NAUJAUSIA INFORMACIJA
Kurdami programą remiamės naujausia prieinama informacija, moksliniais tyrimais, naujausiomis teorijomis. Žinoma, tai nereiškia, kad ignoruojame seniai patvirtintas tiesas. Visgi nepamirštame ir to, kad požiūriai laikui einant plečiasi, gilėja, vienos idėjos atkrenta, o kitos – keičia kryptį. Tad kalbėsime apie tai, ką naujausio ir jau patvirtinto apie pagalbos sau galimybes žinome šiuo metu.
Gali būti, kad Jums neseniai diagnozavo depresiją, o gal perskaitęs depresijos simptomus atpažįstate savo savijautą. Nerimaujate, nesuprantate, kas ir kodėl su Jumis vyksta, nežinote, ką daryti, esate pasimetęs ir ieškote pagalbos. Norite atrasti veiksmingus būdus padėti sau ir jaustis geriau.
Gali būti, kad su depresija esate seni pažįstami. Gal su ja susidūrėte jau kelis kartus. Praėjo pirmas šokas, spėjote susivokti, apsiprasti, kažką sužinoti ir šį bei tą išbandyti. Visgi tikitės, kad kol kas išbandėte dar ne viską, kas įmanoma, ir norite rasti daugiau būdų sau padėti, norite geriau suprasti savo ligą ir kuo rečiau su ja susidurti ateityje. Taip pat jau pradedate suprasti, kad verta sustyguoti ir savo gyvenimo būdą. Esate pasiruošęs padaryti viską, ką galite, kad sumažintumėte depresijos pasikartojimo tikimybę. Gali būti, kad pastebėjote ir kokius nors sezoniškumus, pvz., kad jau ne pirmus metus būtent rudenį ar žiemą Jums tampa daug sunkiau. Tačiau šiais metais žiemą norite jaustis sveikas, darbingas ir energingas.
Greičiausiai jau pakankamai ilgą laiką jaučiatės gal ir ne tragiškai, tačiau pakankamai niūriai ir pilkai, nejaučiate gyvenimo skonio ir ieškote būdų išjudėti iš šios sustingusios būsenos. Gal net jaučiate, kad Jūsų būsena palaipsniui blogėja ir nenorite laukti kol taps dar sunkiau. Gali būti, kad matėte sergančius depresija savo artimuosius ir norite žinoti, kaip galite save apsaugoti nuo to paties. Apibendrinant – jei pastebite tik kai kuriuos arba net visus depresijos simptomus ir esate pasiruošęs sau padėti – ši programa jums tikrai pravers. Tiesą sakant, ji praverstų ir bet kam, kas neturi jokių simptomų. Juk sveiki gyvenimo įpročiai dar niekam nepakenkė.
Galbūt jūs esate specialistas, kuriam savo darbe tiesiogiai tenka susidurti su depresija sergančiais žmonėmis. Tuomet ši programa padės jums praplėsti savo profesines kompetencijas bei taikyti įgytas praktines ir teorines žinias savo darbe.
Daugiausia dėmesio skirsime tam, ką galite nuveikti patys – Jūsų gyvenimo būdui. Kurie Jūsų paties kasdieniai pasirinkimai Jums padeda gyventi be depresijos? Pagrindinės programos temos:
DEPRESIJA: KAS TAI, KODĖL IR KĄ MAN DARYTI?
Prieš pradedant bet kokius veiksmus, svarbu gerai suprasti, su kuo turime reikalą. Tad visų pirma kalbėsiu apie dažniausiai kylančius klausimus, susijusius su depresija: Ką būtent vadiname depresija ir kuo ji skiriasi nuo įprasto liūdesio? Kodėl žmonės tokias būsenas patiria? Ar šias būsenas galima įveikti, ką galiu padaryti, kad padėčiau pats sau? Kokią dalį depresijos įveikimo kontekste užima savipagalba? Ar įmanoma gyventi taip, kad depresija nebepasikartotų?
MITYBA
Mūsų žarnynas – vienas iš karališkų tiltų į mūsų kasdienę savijautą. Vienos naujausių depresijos kilmės teorijų kalba apie lėtinį uždegiminį procesą kūne. Nekalbėsime apie visus įmanomus sveikos mitybos principus. Tačiau kalbėsime apie tuos paprastus žingsnius, kurie gali santykinai lengvai ir greitai pakeisti nusistovėjusį uždegimo disbalansą mūsų kūne ir smegenyse.
DIENOTVARKĖ
Kokie svarbiausi Jūsų dienos elementai? Nuolat lekiate ir bandote viską spėti? O tada vieną dieną nebepakylate iš lovos? O gal atvirkščiai – vis vengiate ir atidedate viską, kas sunku ir kelia įtampą. O tuomet patiriate milžinišką nerimą, kad nespėsite? Yra kokia nors formulė, kuri sustato viską į vietas ar visgi dienotvarkė tinkama tik vaikams mokykloje? Nuolat aptinku, kad depresijos požymius patiriantys žmonės patiria ir daug chaoso, susijusio su dienos planavimu ir ilgalaikių tikslų siekimu. Kalbėsime apie tuos svarbiausius elementus, kurie būtinai turi patekti į Jūsų dieną, jei norite jaustis stabiliau. Na, pavyzdžiui, malonumai ;). Ir, žinoma, ne tik jie.
ĮKYRIOS NEIGIAMOS MINTYS
Visi esame patyrę tuos nesibaigiančius srautus nemalonių, bet labai įkyrių minčių ir išgyvenimų po kokios nors nesėkmės, nemalonaus įvykio ar komentaro. Visgi, jei susiduriate su depresijos požymiais, labai gali būti, kad šie įkyrūs nemalonių minčių srautai yra ne atsitiktinė trumpa patirtis, bet įprasta kasdienio gyvenimo rutina. Labai gali būti, kad net nepastebite, kaip Jūsų mintys nueina klystkeliais ir su savimi nusiveda ir Jūsų nuotaiką. Tad visų pirma mokysimės – pastebėti. Taip pat apie tai, kaip sau padėti sustabdyti neigiamų minčių srautus situaciškai ir ko reikia ilgalaikėje perspektyvoje?
FIZINIS AKTYVUMAS
Judėti ar sėdėti? Reguliarus aktyvus judėjimas keičia smegenis: jis padidina serotonino ir dopamino aktyvumo lygį, kas ypatingai svarbu įveikiant depresiją. Kai kurie tyrimai rodo, kad aktyvaus judėjimo efektyvumas prilygsta antidepresantų poveikiui, tačiau išlieka ilgiau. Kaip ir kiek geriausia judėti, kai patiriate depresijos požymius? Ir kaip pakilti iš lovos, kai atrodo, jog nieko nebenoriu?
ŠVIESA
Ar Jūs jautrus šviesos trūkumui arba jos pertekliui? Vien dėl to, kad tamsu, mūsų nuotaika gali subjurti, miegas sutrikti, o apetitas padidėti. Saulės šviesa – vienas iš svarbių elementų, reguliuojančių mūsų organizmo kasdienius ritmus (alkio, energijos, miego ir kt.). Tad kaip gyventi, kai nuo rudens iki pavasario apsiniaukę? Ar įmanoma apšviesti savo nuotaiką (tiesiogine ir perkeltine prasme)? Kiek ir kokios šviesos mums reikia ir kokius turime būdus (mokamus ir nemokamus) jai gauti?
MIEGAS
Su miego sunkumais susiduria apie 80% depresiją patiriančių žmonių. Sunkumai gali būti įvairūs – žmogus prabunda ryte ir nebegali užmigti; miega daugybę valandų ir nesijaučia pailsėjęs; negali užmigti vakare ar prabunda daug kartų per naktį. Žinoma, tai tik dar labiau pasunkina būseną. Laimei, yra ne vienas būdas miego trukmei ir kokybei pagerinti. Apie juos kalbėsime ir, žinoma, juos testuosime.
BENDRAVIMAS IR VIENIŠUMAS
Ką daryti, kai nenoriu nieko matyti? Ką daryti, kai neturiu draugų ir jaučiuosi vienišas? Juo labiau, kaip būti santykiuose, kurie ne itin malonūs ar net toksiški? Žmogus, patiriantis depresiją, neretai jaučiasi prislėgtas, apatiškas, abejingas. Jo / jos gebėjimas patirti malonumą labai susiaurėja. Santykiai – vienas iš mums įprastų gyvenimo malonumų. Tačiau, išgyvenant depresijos būsenas, bendrauti gali būti sunku ir nesinorėti. Antra vertus, kai su niekuo nebendrauji – tampa itin vieniša. O ir su savimi pačiu / pačia išbūti dažnai nelengva. Tad ką rinktis?
TRAUMOS
Vaikystėje patirtos traumos (fizinis, seksualinis smurtas, o labiausiai – emocinis) yra glaudžiai siejami su depresija vėliau gyvenime. Trauma – paprastai ne vienkartinis įvykis, o patirčių visuma, kuri tam tikru būdu nuspalvina mano pasaulėžiūrą, būdą būti su savimi ir kurti santykius su kitais. Tai patirtys, kurias mena mūsų kūnas. Kalbėsime apie būdus nusiųsti kūnui saugumo žinutes. Kiekvienas iš šių elementų susijęs su depresijos požymiais ir svarbus gerai savijautai – tai žinome iš mokslinių tyrimų. Šioje programoje visi komponentai sujungti į vieną sistemą, kuri yra efektyvesnė nei kiekvienas iš komponentų, įgyvendinamas atskirai.
Aušra Mockuvienė
Visos paskaitos labai naudingos, net jei kažkuri tema būna mažiau aktuali ar jau įgyvendinta, vis tiek naudinga pasiklausyti ir lyg sau užtvirtinti 'taip, ša...
Skaityti daugiauVisos paskaitos labai naudingos, net jei kažkuri tema būna mažiau aktuali ar jau įgyvendinta, vis tiek naudinga pasiklausyti ir lyg sau užtvirtinti 'taip, šaunuolė, šitą jau gerai darai' :) Labai rekomenduoju, padeda suvokti, kas gi su manim nutiko, ką galėčiau keisti. Tempas tinkamas, neužgriūna visi pokyčiai čia ir dabar. Beje, nuostabi psichoterapeutė, peograma vyksta nuotoliniu būdu, bet ryšys sukuriamas lyg paskaitas būtum lankęs gyvai. Ačiū.
Skaityti mažiauEsu labai dėkinga už šį dešimties savaičių kursą, kuris praplėtė akiratį, padėjo atrasti gilesnes priežastis, lėmusias šiandienos savijautą. atvėrė neišnaudo...
Skaityti daugiauEsu labai dėkinga už šį dešimties savaičių kursą, kuris praplėtė akiratį, padėjo atrasti gilesnes priežastis, lėmusias šiandienos savijautą. atvėrė neišnaudotus savipagalbos resursus, kuriuos po šios programos galėsiu tęsti, ką pradėjau, arba integruoti tai, ko dar nepaliečiau.
Skaityti mažiauAčiū už programą! Gavau daug naudingų patarimų, dalį išbandžiau. Jaučiau palaikymą, supratimą, pagalbą. Rekomenduoju
Ačiū už programą! Gavau daug naudingų patarimų, dalį išbandžiau. Jaučiau palaikymą, supratimą, pagalbą. Rekomenduoju
Skaityti mažiauLabai ačiū už suteiktą galimybę dalyvauti kurse, man tai labai svarbu. Paskaitos buvo tikrai įdomios, tik aš nebuvau pareiginga klausytoja ir nesulaukėte tie...
Skaityti daugiauLabai ačiū už suteiktą galimybę dalyvauti kurse, man tai labai svarbu. Paskaitos buvo tikrai įdomios, tik aš nebuvau pareiginga klausytoja ir nesulaukėte tiek grįžtamojo ryšio, kiek reikėjo... Bet visas užduotis išsisaugojau, kai kurias jau atlieku, kitas stengsiuosi įtraukti vėliau. Vertinant bendrą būklę, jaučiuosi blogiau, bet greičiausiai todėl kad nutraukiau vaistų vartojimą... Ačiū, kad esate ir padedate žmonėms!
Skaityti mažiauTikėjausi geros programos, nes beveik prieš metus klausiau Aušros paskaitos, kuri labai patiko. Ten buvo paminėta savipagalba, todėl labai norėjau daugiau su...
Skaityti daugiauTikėjausi geros programos, nes beveik prieš metus klausiau Aušros paskaitos, kuri labai patiko. Ten buvo paminėta savipagalba, todėl labai norėjau daugiau sužinoti. Programa ir pateisino lūkesčius, ir nustebino. Viskas puiku: ir tai, kas buvo pateikta, ir kaip. Įdomu, naudinga, konkretu. Ir labai estetiška. Buvo gražu žiūrėti ir klausyti. Daug informacijos, ji labai nuosekliai, aiškiai pateikta, geros užduotys, puikus sumanymas leisti dar paklausyti paskaitos. Jungiausi visus ketvirtadienius, bet galimybė klausytis kitu laiku atpalaiduoja. O nustebino pažvelgimas į žinomus dalykus kitu kampu ar giliau. Cukraus vartojimas, judėjimas, bendravimas ... ir kitos temos - kažkaip naujai suskambėjo tai, kas žinoma, arba nustebau nepagalvojusi apie tai, kas buvo pasakyta. Man ši programa buvo tarsi "savęs surinkimas iš naujo", priminimas, kad reikia ir savimi pasirūpinti, ne tik kitais. Dažnai depresyviems žmonėms patariama susiimti. Ši programa ir parodo, ką reikia suimti į savo rankas, už ko nusitverti, kad galėtum sėkmingiau valdyti savo gyvenimą. Neatlikau visų užduočių, bet dariau. Esu pasiryžusi tęsti. Todėl, kad pastebėjau naudą: kai įkrisdavau į nevilties duobę, jausdavausi kaip rūke, dabar suvokiau, kad jaučiausi aiškiau matanti ir galvojanti programos metu, nors tuo laikotarpiu buvo labai sunkių gyvenimo situacijų. Labai ačiū! Linkiu Jums sveikatos ir džiaugsmo. Dalia
Skaityti mažiauKursas išsamus ir platus. Nemažai teorijos, daug praktinių patarimų ir įžvalgų. Po šio kurso supratau - kas yra Depresija, kaip ją atpažinti. Supratau, kokia...
Skaityti daugiauKursas išsamus ir platus. Nemažai teorijos, daug praktinių patarimų ir įžvalgų. Po šio kurso supratau - kas yra Depresija, kaip ją atpažinti. Supratau, kokia daugybė faktorių ir priežasčių įtakoja mūsų psichinę būseną ir nuotaikas. Neįprasta buvo išgirsti - kokią apčiuopiamą naudą duoda mityba ir maistinės medžiagos. Kalbama apie lėtinio uždegiminio proceso reikšmę smegenų veiklai ir sveikatai. Kursą rekomenduočiau jauniems žmonėms, kurie, turėdami mažai žinių apie depresijos priežastis, per dažnai ir greitai griebiasi visokių vaistų ir raminamųjų. Pakoreagavus gyvenimo būdą, ir gražinus svarbias maistines medžiagas, stipriai sumažiname rizikas susirgti depresija. Kursas tiems - kas mažai dar žino apie Depresiją, jos priežastis ir mažinimo galimybes. Informacija dėl Omega-3 vartojimo efektyvumo, naudingumo ir rizikų - reikalauja patikslinimo ir papildymo. Paskaitų kiekis, išdėstymas, trukmė bei tempas - man buvo tinkami.
Skaityti mažiauNuostabi, nauja patirtis, naudinga informacija🙂🙂🙂
Nuostabi, nauja patirtis, naudinga informacija🙂🙂🙂
Skaityti mažiauPrisijungiau prie programos labiau kaip sergančiojo artimas asmuo. Netikėtai sau, atradau daugybę dalykų, kurie svarbūs ir man pačiai. Radau daug keistinų da...
Skaityti daugiauPrisijungiau prie programos labiau kaip sergančiojo artimas asmuo. Netikėtai sau, atradau daugybę dalykų, kurie svarbūs ir man pačiai. Radau daug keistinų dalykų savo rutinoje, buvo verta permąstyti viską, išskyrus mitybą :). Tačiau vertingiausios buvo vidinės įžvalgos, kad ir kaip kartais skausminga tai buvo. Žavėjo labai gili kiekvieno klausimo analizė, dėmesingas ir labai empatiškas požiūris į auditoriją. O dar tas šiltas žvilgsnis... Jei ir neįkalbėsiu sau brangų žmogų dalyvauti programoje, labai prasiplėtė mano pačios žinios ir požiūris, tapo nepalyginamai ramiau, nes dabar tikrai žinau, kad pagalba yra. Kaip ir viltis. Dat kartą už viską kuo nuoširdžiausiai dėkoju. Nepavarkite darydami šį be galo reikalingą darbą. Linkiu kuo didžiausios sėkmės visiems programos dalyviams.
Skaityti mažiauLabai profesionalus ir įkvepiantis kursas. Intensyvu, tačiau koncentruota ir mokslu paremta informacija. Rekomenduoju!
Labai profesionalus ir įkvepiantis kursas. Intensyvu, tačiau koncentruota ir mokslu paremta informacija. Rekomenduoju!
Skaityti mažiau